Anežka v médiách

RTVS Naši a svetoví

Bývalá podnikateľka už tri roky svojským spôsobom pomáha predovšetkým deťom tejto krajiny. Porozprávala o tom Ľubici Hargašovej, redaktorke a moderátorke Slovenského rozhlasu RTVS, autorke dlhodobo poslucháčmi obľúbeného projektu naši a svetoví, február 2019 (trvanie 4 min).

Plus Jeden Deň

Neuveríte, čo urobila Bratislavčanka s peniazmi, ktoré dostala za predaj firmy! Kto by bol tohto schopný? Článok v jednom z najväčších slovenských denníkov, február 2018.

RTVS Nočná pyramída

Anežka Boriová, zavesila podnikanie na klinec a na Madagaskare postavila školu. Vypočujte si jej príbeh v audio archíve Slovenského rozhlasu RTVS. Nočnú pyramídu moderovala redaktorka Katka Martinková v marci 2018 (trvanie 1:40 hod).

Rádio Expres Slováci v zahraničí

Slovenka Anežka Boriová postavila na Madagaskare školu pre vyše 200 detí. Uspeli vo svete, doma ich nepoznáme! Každú stredu v premiére (repríza v sobotu) Oli Džupinková predstavuje Slovákov, ktorí žijú v zahraničí. Vypočujte si záznam relácie z júla 2018 (trvanie 4 min).

Startitup

Slovenka predala svoju rozbehnutú firmu, aby postavila základnú školu na Madagaskare. Prečítajte si článok na najobľúbenejšom slovenskom biz-tech portáli Startitup. Rozhovor pripravila redaktorka Linda Cebrová v júni 2018.

SBS Australia Slovak Radio

Zuzana Kovacicova interviewed Slovak business woman Anezka Boriova who built her success shortly after the fall of communism in the 90’s, sold it at it's highest and started her own charity. Listen to interview in SLovak from October 2018 (duration 32 min).

pridajte sa k môjmu snu