Vzdelanie

Ako možete pomáhať spolu s nami?

Keď si predstavíte, že deti na Madagaskare majú veľmi malú šancu na slušné vzdelanie a aj napriek tomu chodia do školy s radosťou, tak im máte chuť pomáhať. Vidíte tu potencial vdačnosti za každú pomoc, ktorú ľudia z vyspelých krajín môžu poskytnúť.

Každý z vás, kto sa ku nám pridá, si môže jednoducho vybrať, akým spôsobom bude pomáhať školákom na súkromnej škole k ich úspešnému ukončeniu základného vzdelania a dostať sa tak na strednú školu. A možno dosiahnúť aj vysoku školu na Madagaskare.

Jedna z možností je podporovať priamo svojho vyvoleného študenta a to čiastkou 100 EUR za jeden školsky rok. V škole sa zaeviduje vaše meno k danému žiakovi a budete môcť vedieť o jeho živote viac a taktiež mu môžete posielať aj potrebné oblečenie a iné prostriedky (loptu, hračky, oblečenie, topánky, pastelky, knižky atď.) pre jeho detský život. Naša organizácia má priamy vzťah s vedením súkromnej základnej školy v Mangily pri meste Tulear. Toto miesto navštevujeme dva krát ročne, takže sme schopní prinieť dary pre vášho študenta.

Další spôsob je poslať na náš transparentný účet nezáväzne finančnú podporu pre deti, ktoré musia pre nedostatok peňazí opustit školu, aj keď sú dobrí študenti. Tu naša organizácia rozhodne o jeho financovaní a návrate do školy.

Veríme, že ak pomôžeme deťom ku vzdelávaniu, budú si vedieť sami zmeniť svoj svet, svoj život k lepšiemu.

Ako na to?

1. krok – pošlite nám email na adresu boriova@anezka.org a do predmetu napište „Adopcia študenta“. Sem napíšte niečo o Vás a hlavne Vaše telefónne číslo, aby sme Vás mohli informovať o Vašom šťastnom študentovi z Madagaskaru.
2. krok – pošlite na náš transparentný účet 100,- EUR, ktorý nájdete na našej podstránke kontakt. Vaše peniaze použijeme na zaplatenie školného pre študenta. Do poznámky napíšte Vaše meno a opäť text „Adopcia študenta“.

Deti čakajúce na vašu pomoc